Visitor book - archive

Stránka

[ Eliška Tuesday, November 22, 2016 2:34 PM ]

Velice zajímavá stránka, zdá se, že je ale v posledním roce neaktualizovaná, což mi připadá jako velká škoda.

[Tuesday, June 27, 2017 2:25 PM]

Dobrý den, velice děkujeme za připomínku.. Upřímně vzhledem k tomu že je to pouze naše soukromá aktivita jakožto chovatelů slonů, nestíháme bohužel vzhledem k naší časové vytíženosti reagovat..

Obrazy od slonů

[ Miroslav Moravec Friday, June 17, 2016 9:00 AM ]

Dobry den,

docetl jsem se, ze ve Vasi ZOO maluji zejmena sloni obrazy. Moc rad bych si takóvy obraz koupil. Nanestesti bydlim dost daleko a v blizke dobe se k Vam nedostanu. Neuvazujete prosim treba o zasilani techto obrazu na dobirku?

A pokud ne-nesla by udelat vyjimka a obraz mi poslat? Stacilo by mi poslat par fotek a ja bych si nekolik obrazu urcite vybral. VSECHNY Vase vvydaje a naklady s tim spojene - bych samozrejme uhradil.

A az budu mit cestu kolem-urcite se do Vasi ZOO prijedu podivat. Byl jsem uz skoro ve vsech.Jsem milovnik zvirat a sam mam doma malou ZOO....

S pozdravem

Miroslav Moravec

Jihoslovanská 12

Prostějov

796 01

[Friday, June 17, 2016 2:46 PM]

Dobrý den,

možné to je, Váš dotaz jsme přeposlali našemu návštěvnickému servisu. Děkujeme za zájem, přeji pěkný den. Petr Kiebel, chovatel slonů

Foto sloni

[ Michal Minařík Monday, January 11, 2016 5:28 PM ]

Dobrý den,chtěl bych se optat zda-li je možné se slony/slonem po nějaké rozumné domluvě vyfotit či se dostat do nějakého bližšího kontaktu. Přítelkyně bude mít narozeniny a miluje slony. Kdyby to tedy bylo možné bylo by to fajn. Děkuji za odpověď Michal M.

[Monday, January 11, 2016 11:25 PM]

Dobrý den,

určitě to možné je. Pro více informací se prosím koukněte na www.zoousti.cz , oddíl "zážitkové programy". Budeme se těšit :)

S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

Historie chovu slonů v ústecké zoo

[ Václav Kůta Friday, January 8, 2016 10:26 PM ]

Dobrý den, zpracovávám si historii chovu slonů v našich zoologických zahradách a narazil jsem na menší problém. V jednom článku se píše, že "Během května a června 1987 byl realizován transport dvou- a tříleté samice Sita II a Delhi lodí z Vietnamu," což jsem pochopil tak, že Sita II dorazila v květnu, a Delhi o měsíc později v červnu. V dalších článcích se ale píše, že obě do ústecké zoo dorazily společně v červnu. Který z těchto údajů je tedy správný?

Děkuji za odpověď a přeju celé vaší zoo hodně odchovů.

S pozdravem V. Kůta

[Friday, January 8, 2016 11:01 PM]

Dobrý den, údaj je myšlen tak, že transport obou slonic probíhal v těchto měsících a obě dorazily najednou do naší zoo v červnu.

S pozdravem Petr Kiebel, chovatel slonů

First Previous 1 Next Last